No Burn

1551
2451115512451

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

NO BURN ® ORIGINAL
Kód: 0074

Tekutý, ochranný protipožární, čirý, vodou ředitelný, retardační nátěr,na bázi alkalických solí s možností barevného tónování.Netoxický, nekarcinogenní, bez zápachu. Vhodný k použití v exteriéru i v interiéru.Vhodný pro použití jako základní i vrchní nátěr. Použití: Střešní konstrukce, dřevěné nosníky,trámy, doškové střechy. Výrobky ze dřeva - nábytek, skříně, židle, dekorativní povrchy ap. Stropní podhledy, panely, izolační desky, dřevotřískové desky ap. Dřevěné obklady, schodiště, zábradlí, podlahy, lodě ap. Čalounění, koberce, textilie, porézní materiály ap. Balení: 3l, 5l,10l,19 l.

 
 

Záruka: 24 měsíců
Skladem

od 1 551 Kč
od 1 877 Kč včetně DPH
NO BURN ® FABRIC FIRE GARD
Kód: 0073

Tekutý, čirý, vodou rozpustný, interiérový protipožární prostředek. Zabraňuje vzplanutí a výrazně zpomaluje hoření. Redukuje vznik kouře až o 80 %. Netoxický, nekarcinogenní, bez zápachu. Ohleduplný k životnímu prostředí. Třída hořlavosti A. Použití: Čalounění nábytku Výrobky ze dřeva - nábytek, skříně, židle, dekorativní povrchy ap. Stropní podhledy, panely, izolační desky, dřevotřískové desky ap. Dřevěné obklady, schodiště, zábradlí, podlahy, lodě ap. Čalounění, koberce, textilie, porézní materiály ap. Balení: 3l, 5l,10l,19 l.

Poštou neposíláme.
Osobní odběr, nebo po telefonické domluvě dopravíme na místo.

Záruka: 24 měsíců
Na dotaz

od 1 566 Kč
od 1 895 Kč včetně DPH
NO BURN ® PLUS
Kód: 0075

Ochranný protipožární , bílý, vodou ředitelný, zpěňovací , retardační nátěr na bázi alkalických solí s možností barevného tónování. Netoxický, nekarcinogenní, bez zápachu. Vhodný k použití jak v exteriéru, tak i v i interiéru. Vhodný pro použití jako základní tak i vrchní nátěr. Použití: Ocel, ocelové konstrukce. Dřevo - prkna desky. Dřevěné výrobky. Omítky, beton. Sádrokarton, stropní podhledy. Balení: 3 litry, 5 litrů, 10 litrů, 19 litrů.

Poštou neposíláme.
Osobní odběr, nebo po telefonické domluvě dopravíme na místo.

Záruka: 24 měsíců
Na dotaz

od 2 451 Kč
od 2 966 Kč včetně DPH
 

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

 

 


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním (více informací: Zásady zpracování osobních údajů)