Úkapová vanička 6,5 l - 3366

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 0 hodnocení
 
 
Rozměry výrobku:
vnější: 43 × 30,2 × 7 cm
vnitřní: 37 × 24 × 6,7 cm
Materiál:plast
Objem:6,5 l

 

Dostupnost 1 ks
Cena 206 Kč včetně DPH
Cena bez DPH 170 Kč
Počet (ks)

   

Kód produktu 0255
Kategorie Záchytné vany a kontejnery
 

Úkapová vanička je vyrobena z chemicky odolného materiálu. Její konstrukce zajišťuje dostatečnou pevnost a mechanickou odolnost. Je vyrobená z jediného kusu plastu, a tím je zajištěna její dokonalá nepropustnost. Je odolná vůči korozi. Díky záchytnému objemu je možné kapaliny bezpečně uskladnit nebo přelévat. Její nízká hmotnost umožňuje jednoduchou manipulaci

Použití:

Vanička je vhodná pro zachycení unikajících provozních kapalin. Slouží zejména jako preventivní ochrana před nežádoucími úkapy motorového či hydraulického oleje nebo jiných provozních kapalin z motorových vozidel, strojů a jiných zařízení. Vanička pomáhá zajistit čistotu a bezpečnost na pracovišti.

Upozornění:
Vanička není odolná vůči horké kapalině. V případě velmi agresivních a vysoce koncentrovaných chemikálií doporučujeme provést test.
 
Doporučení:
V případě manipulace s chemickými látkami je doporučeno vaničku dovybavit některým z textilních sorbentů nebo sypkým sorbentem . Zvýší se tak ochrana materiálu a životnost vaničky. Sorbent zamezí rozstřikování kapaliny. 

 

 
 

Kontakt

+420608400554
+420776036546

Přihlášení

Nemůžete vyplnit toto pole
 
 
 


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním (více informací: Zásady zpracování osobních údajů)