Úkapová vanička s výlevkou 16l - 3716

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 0 hodnocení
 
 
Rozměry:                                            
vnější: 53 × 40 × 10 cm
vnitřní: 46,5 × 33,5 × 9,5 cm
Materiál:polypropylen 

 

 

 

 

Dostupnost 1 ks
Cena 424 Kč včetně DPH
Cena bez DPH 350 Kč
Počet (ks)

   

Kód produktu 0308
Kategorie Záchytné vany a kontejnery
 
Úkapová vanička s výlevkou je vyrobena z chemicky odolného materiálu. Její konstrukce zajišťuje dostatečnou pevnost a mechanickou odolnost. Je vyrobená z jediného kusu plastu, a tím je zajištěna její dokonalá nepropustnost. Je odolná vůči korozi. Díky záchytnému objemu je možné kapaliny bezpečně uskladnit nebo přelévat. Její nízká hmotnost umožňuje jednoduchou manipulaci.
 
Použití:
Úkapová vanička s výlevkou je vhodná pro zachycení unikajících chemikálií nebo provozních kapalin, například ze strojů, motorových vozidel. Slouží také ke sběru kapalin všude tam, kde nejsou nainstalovány pevné sběrné nádoby nebo také jako záchytná nádoba pro náhodné úkapy při přečerpávání kapalin. Vaničky pomáhají zajistit čistotu a bezpečnost na pracovišti.

 

Vanička je opatřena výlevkou pro snadné vylití tekutiny bez nebezpečí úkapu na podlahu nebo jiné nežádoucí místo.

Upozornění:
Vanička není odolná vůči horké kapalině. V případě velmi agresivních a vysoce koncentrovaných chemikálií doporučujeme provést test
 
Doporučení:
V případě manipulace s chemickými látkami je doporučeno vaničku dovybavit některým z textilních sorbentů nebo sypkým sorbentem. Zvýší se tak ochrana materiálu a životnost vaničky. Sorbent zamezí rozstřikování kapaliny. 
 
 

Kontakt

+420608400554
+420776036546

Přihlášení

Nemůžete vyplnit toto pole
 
 
 


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním (více informací: Zásady zpracování osobních údajů)