Samočinný hasící systém FireDeTec

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 0 hodnocení
 

Samočinný hasící systém FireDeTec Samočinný hasící systém FireDeTec Samočinný hasící systém FireDeTec

 

Cena se stanovuje, dle množství hasiva a délky rozvodu. Zboží jenom na dotaz poptávky posílejte na ekohas@ekohas .cz 

Samočinný systém navržený převážně pro zařízení s vyšším rizikem vzniku požáru, zabezpečující ochranu proti požáru a zneškodnění požáru v jeho počátcích.

Možnosti využití:

počítačové servery, telefoní ústředny, generátory elektrického proudu, kabelové rozvody, kontrolní panely, soustruhy, motory autobusů, osobnícha nákladních automobilů, lodní motory, zemědělské stroje, obráběcí a svářecí stroje, chemické laboratoře, sklady s hořlavými látkami, čerpací stanice aj.

Pro systémy SHS FireDeTec® (dříve pod názvem Firetrace®) se používají po mnoho let osvědčené, originální a certifikované komponenty podle norem EN3, VdS a LPC dodávané z Velké Británie a Lucemburska.

 

Dostupnost Na dotaz
Cena 1 Kč včetně DPH
Cena bez DPH 1 Kč
Počet (ks)

   

Kód produktu 004
Kategorie S čistým hasivem
 

Aktivace systému

Systém se aktivuje po detekci ohně. Pro detekci ohně slouží detekční hadička vyrobená ze specielního polymeru citlyvého na teplotu. Tato hasička je rozvedena v tzv. rizikové zóně a proto při případném vzniku požáru je schopna ihned reagovat na změnu teploty. Hadička praskne v místě vzniku nejvyšší teploty a zneškodníoheň v jeho počátku. U chráněných zařízení velice citlivých na změnu teploty je možno aplikaci hasiva vyvolat i zapojením čidla do systému SHS FireDeTec® (dříve pod názvem Firetrace®).

Dva typy hašení

Přímé hašení

Při přímém hašení zabezpečuje hadička vedená z ventillu mimo detekce také aplikaci hasiva do místa vzniku požáru a následné zneškodnění požáru.

 

Nepřímé hašení

U nepřímého hašení zabezpečuje hadička detekci ohně a hasivo je aplikován do místa požáru kovovým potrubím, na kterém jsou umístěny trysky nebo proudnice podle druhu hasiva (podobně jako u stabilních hasicích zařízení).

 

 
 

Kontakt

+420608400554
+420776036546

Přihlášení

Nemůžete vyplnit toto pole
 
 
 


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním (více informací: Zásady zpracování osobních údajů)