PROMATMEL ®

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 1 hodnocení
 
 
Tmel PROMATMEL® je speciálně vyvinutá bílá spárovací hmota na vyplňování a zahlazování spár desek a řezných hran, zatmelování připevňovacích prvků, celoplošné zatmelování ploch sestavených z desek. Vyplňování a zahlazování trhlin ve stěnách, stropech a obkladech z jiných stavebních materiálů. Balení: plastová nádoba 10 a 22 kg.
Dostupnost od 3 - 7 pracovních dnů
Cena 1 022,45 Kč včetně DPH
Cena bez DPH 845 Kč
Počet (ks)

   

Kód produktu 1235985545
Kategorie Materiály PROMAT
Záruka 24 měsíců
 

 

PŘI VLASTNÍ APLIKACI ZAKOUPENÝCH MATERIÁLŮ NEVYSTAVUJE NAŠE SPOLEČNOST PROTOKOL O MONTÁŽI POŽÁRNĚ BEZPEČNOSTNÍHO ZAŘÍZENÍ. V PŘÍPADĚ ZÁJMŮ O APLIKACI ODBORNOU FIRMOU NÁS KONTAKTUJTE. (viz. kontakty) 

 

Tmel PROMATMEL® je speciálně vyvinutá bílá spárovací hmota připravená k okamžitému použití, která po zatvrdnutí drží na stěnových a stropních plochách.

 

Oblasti použití

Vyplňování a zahlazování spár desek a řezných hran, zatmelování připevňovacích prvků, celoplošné zatmelování ploch sestavených z desek. Vyplňování a zahlazování trhlin ve stěnách, stropech a obkladech z jiných stavebních materiálů. Tmel PROMATMEL® se používá jen ve vnitřních prostorách.  

 
 

Kontakt

+420608400554
+420776036546

Přihlášení

Nemůžete vyplnit toto pole
 
 
 


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním (více informací: Zásady zpracování osobních údajů)