PROMATMEL ®

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 1 hodnocení
 
 

Tmel PROMATMEL® je speciálně vyvinutá bílá spárovací hmota připravená k okamžitému použití, která po zatvrdnutí drží na stěnových a stropních plochách.

Balení: plastová nádoba 10kg.

Dostupnost od 3 - 7 pracovních dnů
Cena 956 Kč včetně DPH
Cena bez DPH 790 Kč
Počet (ks)

   

Kód produktu P001
Kategorie Materiály PROMAT
Záruka 24 měsíců
 

 

PŘI VLASTNÍ APLIKACI ZAKOUPENÝCH MATERIÁLŮ NEVYSTAVUJE NAŠE SPOLEČNOST PROTOKOL O MONTÁŽI POŽÁRNĚ BEZPEČNOSTNÍHO ZAŘÍZENÍ. V PŘÍPADĚ ZÁJMŮ O APLIKACI ODBORNOU FIRMOU NÁS KONTAKTUJTE. (viz. kontakty) 

Tmel k okamžitému použití PROMATMEL® je speciálně vyvinutý, vysoce plastifikovaný hotový výrobek na bázi vinylu a dalších přísad pro ruční a strojní zpracování. Má přilnavost jako spárovací hmota, snadno se brousí a vyhlazuje jako produkt pro dokončovací úpravu.

Oblasti použití
K vyplňování a vyhlazování spár mezi deskami, děr a trhlin ve zdech, na stropech a v obložení. Celoplošné zatmelování ploch z desek a jiných minerálních stavebních materiálů. Zatmelování spár a rohů, hlav šroubů a hřbetů svorek. Tmel k okamžitému použití PROMATMEL® se používá v interiérech, ne však ve vyloženě mokrých prostorách.  

Třída reakce na oheň
A2-s1,d0, ČSN EN 13501-1.


Vlastnosti
• tmel pro výplň spár a celoplošné tmelení finálních povrchů
• okamžitě zpracovatelný po rozmíchání

Způsob dodání
Umělohmotná nádoba, obsah 10 kg

 

 

 
 

Kontakt

+420608400554
+420776036546

Přihlášení

Nemůžete vyplnit toto pole
 
 
 


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním (více informací: Zásady zpracování osobních údajů)