PROMASTOP ® - RI - protipožární manžeta

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 1 hodnocení
 
 

Požárně ochranná manžeta PROMASTOP®-RI se používá pro utěsnění prostupů hořlavých potrubí (např. odpadních, s pitnou vodou, vedení potrubní pošty), o průměru 32 až 250 mm, požárně dělícími stěnami (masivními i lehkými) a stropy.

https://www.vakservis.cz/protipozarni-ucpavky/

Dostupnost Momentálně nedostupné
Cena 1 494 Kč včetně DPH
Cena bez DPH 1 235 Kč
Počet (ks)

   

Kód produktu 2
Kategorie Materiály PROMAT
Záruka 24 měsíců
 

 

PŘI VLASTNÍ APLIKACI ZAKOUPENÝCH MATERIÁLŮ NEVYSTAVUJE NAŠE SPOLEČNOST PROTOKOL O MONTÁŽI POŽÁRNĚ BEZPEČNOSTNÍHO ZAŘÍZENÍ. V PŘÍPADĚ ZÁJMŮ O APLIKACI ODBORNOU FIRMOU NÁS KONTAKTUJTE. (viz. kontakty) 

Požárně ochranné manžety PROMASTOP®-RI uzavírají otvory potřebné pro prostup hořlavého potrubí stěnami a  stropy, a tím zamezují rozšíření ohně a kouře do ostatních požárních úseků, do ostatních pater, schodišť, chráněných únikových cest atd.

 

Oblasti použití

Požárně ochranná manžeta PROMASTOP®-RI se používá pro utěsnění prostupů hořlavých potrubí (např. odpadních, s pitnou vodou, vedení potrubní pošty), o průměru 32až 250 mm, požárně dělícími stěnami (masivními i lehkými) a stropy.

 

Způsob dodání

Požárně ochranné manžety PROMASTOP®-RI/30 jsou baleny jednotlivě v krabici včetně montážní sady.

 
 

Kontakt

+420608400554
+420776036546

Přihlášení

Nemůžete vyplnit toto pole
 
 
 


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním (více informací: Zásady zpracování osobních údajů)