PROMASTOP ® - P / nátěr

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 1 hodnocení
 
 
Protipožární nátěrová hmota na bázi syntetické pryskyřice plnidel a vypěňovadel. Balení: plastová nádoba 12,5 kg.
Dostupnost od 3 - 7 pracovních dnů
Cena 6 352,50 Kč včetně DPH
Cena bez DPH 5 250 Kč
Počet (ks)

   

Kód produktu 1235830083
Kategorie Materiály PROMAT
Záruka 24 měsíců
 

 

PŘI VLASTNÍ APLIKACI ZAKOUPENÝCH MATERIÁLŮ NEVYSTAVUJE NAŠE SPOLEČNOST PROTOKOL O MONTÁŽI POŽÁRNĚ BEZPEČNOSTNÍHO ZAŘÍZENÍ. V PŘÍPADĚ ZÁJMŮ O APLIKACI ODBORNOU FIRMOU NÁS KONTAKTUJTE. (viz. kontakty) 

Požárně ochranná stěrková hmota PROMASTOP®-P je požárně ochranná stěrková hmota na bázi syntetické pryskyřice plnidel a vypěňovadel. Požárně ochranná stěrková hmota PROMASTOP®-P je dodávána v pastovité formě. Po aplikaci vytvrdne. Stěrka je součástí protipožárních ucpávek prostupů kabelů i potrubí a ucpávek otvorů a spár. Předností těchto ucpávek je jejich univerzálnost co do druhů a profilů prostupujících instalací. Požárně ochranná stěrková hmota PROMASTOP®-P vykazuje dobrou přilnavost a soudržnost s různými podklady.

 

Oblasti použití

Používá se všude tam, kde je nutno utěsnit spáry, otvory a prostupy instalací proti průchodu ohně a kouře.

 

Zpracování

Podklad musí být suchý, bez prachu, bez stop oleje a tuků. Desky z minerální vlny (podle příslušného katalogového listu) se jednostranně nastříkají nebo natřou požárně ochrannou stěrkovou hmotou PROMASTOP®-P v tloušťce 1 mm. Po zaschnutí nátěru se desky přesně nařežou podle rozměru otvoru a prostupujících instalací. Samolepící páskou o síle odpovídající tloušťce nátěru se vymezí rozsah a tloušťka nátěru na instalacích a na sousedních konstrukcích kolem prostupu. Natřou se vnitřní plochy prostupu, okolí prostupu a prostupující instalace ve vyznačeném rozsahu. Připravené přířezy minerálních desek se opatrně vloží do prostupu nátěrem ven. Odřezky minerální desky se dotěsní zbylé netěsnosti. Zastěrkuje se spára mezi stěnou a deskami z minerální vlny a mezi těmito deskami a instalacemi. Provede se další vrstva stěrky ve vyznačeném rozsahu tak, aby výsledná vrstva stěrky odpovídala požadavkům příslušného katalogového listu (např. na kabelech a potrubí 2 mm a na minerálních deskách a navazujících plochách min. 1 mm.

 

Spotřeba

Pro dosažení suché vrstvy stěrky 1 mm: 1,9 – 2,0 kg / m2.

 

Označení

Označení na etiketách odpovídá platným předpisům.

 

Způsob dodání

Požárně ochranná stěrková hmota PROMASTOP®-P je dodáváná v plastových nádobách o obsahu 12,5 kg.

Uskladnění

V chladu a suchu, chránit před mrazem a horkem.

 
 

Kontakt

+420608400554
+420776036546

Přihlášení

Nemůžete vyplnit toto pole
 
 
 


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním (více informací: Zásady zpracování osobních údajů)