PROMASTOP ® - UniCollar ®

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 0 hodnocení
 
Požárně ochranná manžeta PROMASTOP®-UniCollar® se používá pro utěsnění prostupů hořlavých potrubí (např. odpadních, s pitnou vodou, vedení potrubní pošty), o průměru do 160 mm, požárně dělícími stěnami (masivními i lehkými) a stropy. Balení: 1 krabice - manžetový pás, návin 2,25 bm / krabice, vč. 16 ks krátkých úchytů,
Dostupnost 5 pracovních dnů
Cena 7 794,82 Kč včetně DPH
Cena bez DPH 6 442 Kč
Počet (ks)

   

Kód produktu 1235831552
Kategorie Materiály PROMAT
Záruka 24 měsíců
 

 

PŘI VLASTNÍ APLIKACI ZAKOUPENÝCH MATERIÁLŮ NEVYSTAVUJE NAŠE SPOLEČNOST PROTOKOL O MONTÁŽI POŽÁRNĚ BEZPEČNOSTNÍHO ZAŘÍZENÍ. V PŘÍPADĚ ZÁJMŮ O APLIKACI ODBORNOU FIRMOU NÁS KONTAKTUJTE. (viz. kontakty) 

Požárně ochranná manžeta PROMASTOP®-UniCollar® je požárně ochranný manžetový pás (ocel) s intumescenčním materiálem, který lze zkrátit na potřebnou délku podle vnějšího průměru trubky.

 

Oblasti použití

Požárně ochranná manžeta PROMASTOP®-UniCollar® se používá pro utěsnění prostupů hořlavých potrubí (např. odpadních, s pitnou vodou, vedení potrubní pošty), o průměru do 160 mm, požárně dělícími stěnami (masivními i lehkými) a stropy.

 

Zpracování

Podle tabulky natištěné na lepenkové krabici se stanoví potřebná délka manžetového pásu pro daný průměr trubky. Intumescenční materiál prořízněte nožem a manžetový pás oddělte zlomením na příslušné rysce. Manžetový pás se spojuje montážní sponkou, která současně slouží, stejně jako další sponky, k upevnění manžety.

 

Značení

Po zhotovení potrubní přepážky je přepážku třeba označit na stěně nebo stropu přiloženým štítkem.

 

Způsob dodání

Pevná příruční lepenková krabice obsahuje:
– manžetový pás
– 15 montážní sponek (krátkých, 50 mm)
– 15 kotvících prvků
– 5 štítků pro označení (k označení potrubní přepážky na stěně nebo stropu).
Manžety v požadovaných délkách (jednotlivě balené včetně příslušenství) a dlouhé montážní sponky (k montáži 2 manžet za sebou) dodáváme na objednávku.

 

Uskladnění

Skladujte v suchu.

 
 

Kontakt

+420608400554
+420776036546

Přihlášení

Nemůžete vyplnit toto pole
 
 
 


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním (více informací: Zásady zpracování osobních údajů)